Chatkový, karavanový a stanový areál a restaurace Sluníčko Kemp Sluníčko - Chatkový a Stanový Areál Máchovo Jezero Chatkový, karavanový a stanový areál a restaurace Sluníčko Kemp Sluníčko - Chatkový a Stanový Areál Máchovo Jezero Chatkový, karavanový a stanový areál a restaurace Sluníčko Kemp Sluníčko - Chatkový a Stanový Areál Máchovo Jezero Chatkový, karavanový a stanový areál a restaurace Sluníčko Kemp Sluníčko - Chatkový a Stanový Areál Máchovo Jezero Chatkový, karavanový a stanový areál a restaurace Sluníčko Kemp Sluníčko - Chatkový a Stanový Areál Máchovo Jezero Chatkový, karavanový a stanový areál a restaurace Sluníčko Kemp Sluníčko - Chatkový a Stanový Areál Máchovo Jezero

Právě probíhá aktualizace funkcionality rezervačního systému. Toto může trvat několik hodin, prosíme o strpení.

Vítejte v Kempu Sluníčko

Rezervujte si svůj pobyt nyní

Zveme Vás na aktivní dovolenou do obce Doksy, okres Česká Lípa, kde Vám útulné ubytování poskytne náš Kemp Sluníčko situovaný na březích Nového Rybníka. Navíc, chatový areál se nachází v blízkosti známého a turisty hojně navštěvovaného Máchova jezera. Pokud toužíte po letním dobrodružství a nezapomenutelných zážitcích, náš kemp je pro Vás ideální volbou. Rádi u nás přivítáme všechny rodiny s dětmi, zanícené vodáky, rybáře i aktivní seniory. Svou velikostí a vybaveností je vhodný i pro organizaci dětských táborů, škol v přírodě, firemních akcí či rodinných oslav a svateb.

Chatové středisko s 30 chatkami a celkovou kapacitou 120 lůžek je v provozu během letní sezóny od 3. června do 4. září. Každá chatka je vybavena čtyřmi samostatnými lůžky, menším stolkem s židlí a vlastní terasou. Nechybí ani WiFi připojení na internet. K osvěžení slouží nově zrekonstruované společné koupelny se sprchovými kouty a toaletami. Ve společné kuchyňce se třemi kójemi, které jsou vybaveny elektrickými sporáky, mikrovlnnými troubami, rychlovarnými konvicemi a ledničkami s mrazákem si můžete připravovat vlastní stravu. Pokud se však chcete odbřemenit od každodenního vyvařování, objednejte si stravování v naší restauraci. Na výběr máte snídaně formou švédských stolů nebo večeře formou hotovek a rychlých a chutných pokrmů. Pro větší skupiny nabízíme plnou penzi s pitným režimem. Při obědě či odpoledním drinku si během slunečných dnů posedíte na kryté terase s venkovním posezením. Stánek s potraviny, kávou, a dalším, v hlavní budově Kempu Sluníčko, otevřeno pouze v hlavní sezóně od 1.7.

Pobyt u nás si zpříjemněte v areálu se spoustou zeleně a stromů. Na setkání s rodinou a přáteli můžete využívat také společenskou místnost, kde je umístěno pohodlné sezení, televize a společenské hry. Teplé letní večery využijte na opékačku. K dispozici máte gril, venkovní krb i ohniště. Vaše dětičky si zahrají na rozlehlém hřišti s pískovištěm, houpačkami, prolézačkami a skluzavkami. Sportu chtiví jedinci si u nás zahrají badminton, basketbal, stolní fotbal, stolní tenis, fotbal nebo plážový volejbal. Po dohodě si na pobyt můžete vzít i Vašeho pejska, podmínkou je předložení očkovacího průkazu při přihlášení se k pobytu. Parkování je zajištěno přímo v areálu kempu na hlídaném parkovišti.

Jak už samotná poloha napovídá, volné chvíle budete trávit na březích Máchova jezera, které proslavil ve své básni Máj český básník Karel Hynek Mácha. Jezero nabízí čtyři pláže, stánky s občerstvením, půjčovnu lodí a sportovních potřeb. Rybáři si svůj oběd mohou ulovit ve vodách Nového rybníka, který je zarybněn kaprovitými a lososovitými rybami i unikátní kaprovitou rybou „Bufalo“. V blízkém okolí naleznete tenisové kurty, minigolfové hřiště i Aquapark Staré Splavy. Pokud toužíte po turistice vydejte se na výlet k Přírodní památce Jestřebské slatiny nebo se projděte Národní přírodní památkou Swamp. Na svých toulkách zajděte i do zajímavého Muzea Čtyřlístek, Muzea Karla Hynka Máchu a Městského muzea Mimoň. Těm, kteří milují historii doporučujeme exkurzi na Zámek Doksy, Zámek Nový Berštejn a Hrad Houska. Vaše dětičky se určitě potěší, pokud s nimi zavítáte do Zookoutka Ralsko. Krásné výhledy na okolní přírodu se Vám naskytnou z rozhledny Josefská vyhlídka.

Věříme, že Vás zdejší příroda učaruje a užijete si u nás nezapomenutelnou dovolenou plnou skvělých zážitků. Těšíme se na Vaši návštěvu. Do brzkého vidění v Kempu Sluníčko.

Chatky, týpí, karavany, stany

Nové WC a sprchy

Psům vstup povolen

Wi-fi

Potraviny

Restaurace

DJI_0575

Hledáme nové posily do týmu Kemp Sluníčko na pozici kuchaře, výpomoc do kuchyně, správce, uklízečka, animátorka, recepční. Chceš strávit léto v rodinném rekreačním středisku pouhých 10 minut chůze od Máchova Jezera? Neváhej se nám ozvat s životopisem na email info@kempslunicko.cz.

Co je nového v sezóně 2023?

Nové matrace v podkroví

Vnější rekonstrukce chatek

Venkovní terasa před restaurací

Nově udělané dětské hřiště

Chladnička a větrák v chatkách

Polopenze

A spousty dalších překvapení..?

Bazén uzavřený

Zlevněné srpnové pobyty

Nový ceník

Vítejte

na Máchově jezeře

Pro Vaši aktivní dovolenou a odpočinek nabízíme ubytování v rekreačním středisku Sluníčko. Chatové středisko leží blízko Máchova jezera - cca 8 min. chůze. Kemp Sluníčko nabízí ideální ubytování pro rodiny s dětmi, sportovní kurzy, sportovní soustředění, letní dětské tábory, školy v přírodě, firemní akce a večírky, promoakce a předváděcí akce, soukromé rodinné oslavy a svatby, a další akce pořádané v přírodě.

Ve středisku je veškeré základní vybavení: sociální zázemí nově rekonstruované v roce 2022 (teplá a studená voda, sprchy, WC), restaurace a jídelna s venkovní zahradou, společenská místnost s kulturním zázemím, dětské hřiště, stolní tenis, hřiště na odbíjenou, míčové hry, kopanou, trampolína, ohniště a další.

Domácím mazlíčkům vstup povolen, ovšem pouze s očkovacím průkazem, který je nutný předložit při přihlášení se k pobytu. Váš mazlíček musí být striktně na vodítku a to v celém areálu Kempu Sluníčko. Majitel vždy uklízí exkramenty. Agresivním typům s nepřátelskou povahou vůči cizím osobám, či psům, je vstup zakázán.

V blízkém okolí (do 10 min. chůze) jsou tenisové kurty, minigolf, aquapark u Máchova jezera, možnost vodních sportů, rybaření, houbaření, cyklistiky a turistiky.

Parkování na hlídaném centrálním parkovišti v areálu Kemp Sluníčko. Stání automobilů u chatek je zakázáné.

Wi-Fi

Bezdrátový internet v celém areálu zdarma.

Psům vstup povolen

Domácím mazlíčkům vstup povolen. Příplatek 70 Kč za den.

Stravování

Restaurace Kemp Sluníčko nabízí snídaně, či polopenze (pouze červenec a srpen).
DJI_0575

Ubytování

v chatovém táboře

Ubytování ve čtyřmístných chatkách s 2 lůžky v přízemí a 2 místy v podkroví. Každá chatka má svou terasu. Lůžkoviny jsou v ceně pobytu. V chatkách je chladnička, větrák, zásuvky a bezdrátový internet Wi-Fi. Parkování na centrálním parkovišti v areálu Kempu Sluníčko.

V hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty s příjezdy v pátek, sobotu a neděli, ale nabízíme i možnost krátkodobých pobytů.

Příjezd a odjezd

Nástup od 14.00 do 20.00, odhlášení se od 8.00 do 10.00.

Wi-Fi

Bezdrátový internet v celém areálu.

Chladnička a větrák

V každé chatce, již započítáno v ceně pobytu.
PANA6001_rs

Apartmán

S vlastní kuchyňkou

Možnost ubytování v malém dvou-lůžkovém apartmánu s vlastní kuchyňkou. Vybavení apartmánu: 2x postele, stoleček, 2x židle, kuchyňská linka s vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí a dřezem s teplou vodou (bez nádobí). Parkování na centrálním parkovišti v areálu Kempu Sluníčko.

V hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty s příjezdy v pátek, sobotu a neděli, ale nabízíme i možnost krátkodobých pobytů.

Příjezd a odjezd

Nástup od 14.00 do 20.00, odhlášení se od 8.00 do 10.00.

Vlastní kuchyňka

Kuchyňský dřez s ledničkou (bez nádobí).

Nově rekonstruované

Nově rekonstruovaný interiér v roce 2022.
PANA7885

Indiánské stany

tee-pee

Novinkou této sezóny jsou tři pravé indiánské stany tee-pee o průměru 4 metrů a výšce 5 metrů, vhodné k ubytování až 4 dospělých osob, či 6 dětí. Připravte si své karimatky a spacáky a staňte se indiány v Kempu Sluníčko. Týpí je postavené na dřevěných podstavcích a zevnitř není nijak vybavené, kromě žárovky a jedné zásuvky na elektřinu. Součástí tee-pee je venkovní přírodně udělané posezení s deštníkem a vyhrazené stání pro jeden automobil. Druhý automobil musí být zaparkován na centrálním parkovišti.

Příjezd a odjezd

Nástup od 14.00 do 20.00, odhlášení se od 8.00 do 10.00.

Privátní místo

Privátní místo na louce s posezením pouze pro Vás, vyhrazené parkoviště přímo před týpí.

S sebou

S sebou vlastní karimatku a spacák.
PANA8208

Karavany, stany

V areálu Kemp Sluníčko

Nabízíme místa k stání jak pro karavany a obytná auta, tak areál vyhrazený pouze pro stanová místa. Bezdrátový internet Wi-Fi zahrnut v ceně. Za příplatek je možné přiobjednat si zásuvku na elektřinu. Parkování automobilu u stanu, či karavanu, je taktéž možné za příplatek. Areál disponuje výlevkou na odpad a místa pro natočení si čerstvé vody.

Nástup od 14.00 do 20.00, odhlášení se z pobytu od 8.00 do 10.00.
Den příjezdu a délka pobytu pro karavany, obytná auta a stany v hlavní sezóně není nijak omezena.

Stany

Možnost stanování v areálu Kemp Sluníčko s vlastním stanem.

Karavany, obytná auta

Vyhrazená místa stání pro karavany a obytná auta.

Pod širákem

I spaní pod širákem je možné v areálu Kemp Sluníčku.
PANA7939

Stravování

V areálu Kemp Sluníčko

Restaurace a bar v areálu Kempu Sluníčko nabízí v hlavní sezóně, červenec - srpen, bohaté snídaně formou švédských stolů za cenu 140 Kč za dospělou osobu a 100 Kč za děti od 3 do 11 let včetně, a to každý den od 8:00 - 9:00. Dále od 15:00 otevíráme restauraci a nabízíme možnost využití baru a venkovního posezení včetně rychlého buffetového občerstvení - minutky, bramboráky, topinky, klobása, hranolky, šopský salát, palačinky a další rychlé a chutné pokrmy. Máte-li zájem o využití možnosti polopenze, vaříme jedno hotové jídlo každý den v období hlavních prázdnin. Cena polopenze vychází na 290 Kč pro dospělého a 200 Kč pro děti pod 12 let.

Stravování NENÍ V CENĚ ubytování a musí být objednáno předem, zejména polopenze, při rezervaci ubytování přes www.kempslunicko.cz. Pro nenahlášené nemůžeme stravování zaručit.

Pro školní výlety a skupiny nad 15 osob nabízíme možnost plné penze s pitným režimem za 460 Kč pro dospělého a 320 Kč pro děti pod 12 let. Stravování pro větší skupiny je nutné nahlásit s minimálním týdenním předstihem.

V hlavní budově Kempu Sluníčko se nachází společná kuchyňka přístupná pro ubytované. Kuchyňka má tři kóje s dřezem a sporákem na vaření, společnou mikrovlnku, lednici a varnou konvici. Nádobí v kuchyňce není k dispozici, je třeba si přivést vlastní.

Stánek s potraviny, kávou, a dalším, v hlavní budově Kempu Sluníčko, otevřeno pouze v hlavní sezóně červenec - srpen.

Necelé 3 minuty chůze naleznete restauraci Na Rybníčku vařící českou kuchyni po celý den.

Restaurace a bar v areálu

Otevřeno v hlavní sezóně červenec, srpen. Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Potraviny

Stánek s potraviny, kávou, a dalším, v hlavní budově Kempu Sluníčko, otevřen v hlavní sezóně červenec, srpen.

Kuchyňka

Uvařte si oběd v naší kuchyňce volně přístupné všem ubytovaným v Kempu Sluníčko. V kuchyňce není k dispozici nádobí.
PANA6178r

Doprava

Do Kempu Sluníčko

Kemp Sluníčko se nachází 10 minut pomalé chůze od zastávky Starých Splavů. Jízda autem z Liberce, či z Ústí nad Labem, trvá přibližně 50 minut, z Prahy 1 hodinu a 5 minut.
Parkování aut je možné přímo ve středisku na jednom z parkovišť v areálu Kempu Sluníčko. Vstupní parkoviště před vjezdem do areálu je monitorované 24 hodin denně bezpečnostním systémem.

Vlakem

Vlakem do stanice Staré Splavy, poté 10 minut pomalé chůze.

Autobusem

Autobusem do stanice Staré Splavy, poté 10 minut pomalé chůze.

Autem

Po silnici č. 38.
Map-Doksy

Máchovo Jezero

A okolí

Máchův kraj je vyhledáván pro oddych a rekreaci již několik desetiletí. Hluboké borové lesy jsou přístupné po mnoha turistických cestách. Centrem oblasti je Máchovo jezero (obec Staré Splavy, Doksy), které má k dispozici čtyři pláže a aquapark. Okolí Máchova jezera nabízí řadu možností pro aktivní odpočinek: vodní sporty, turistiku, cykloturistiku, rybolov, tenis atd. Letoviska Staré Splavy a Doksy pořádají diskotéky a zábavy.

Máchův kraj láká k poznávacím výletům do okolí - např. na blízké hrady Bezděz, Sloup, nebo Kokořín, zámky Zákupy, Lemberk, Sychrov a Ploskovice nebo muzea Doksy a Česká Lípa. Český ráj je od Starých Splavů vzdálen 40 km, Hřensko 60 km, Praha 75 km.

Sport

Vodní sporty, turistika, cykloturistika, rybolov, tenis a další.

Památky

Hrady a zámky v blízkosti Máchova Jezera.

Koupání a relaxace

Máchovo Jezero nabízí čtyři pláže a aquapark.
fotomap_r
DJI_0575

Vítejte

na Máchově jezeře

Pro Vaši aktivní dovolenou a odpočinek nabízíme ubytování v rekreačním středisku Sluníčko. Chatové středisko leží blízko Máchova jezera - cca 8 min. chůze. Kemp Sluníčko nabízí ideální ubytování pro rodiny s dětmi, sportovní kurzy, sportovní soustředění, letní dětské tábory, školy v přírodě, firemní akce a večírky, promoakce a předváděcí akce, soukromé rodinné oslavy a svatby, a další akce pořádané v přírodě.

Ve středisku je veškeré základní vybavení: sociální zázemí nově rekonstruované v roce 2022 (teplá a studená voda, sprchy, WC), restaurace a jídelna s venkovní zahradou, společenská místnost s kulturním zázemím, dětské hřiště, stolní tenis, hřiště na odbíjenou, míčové hry, kopanou, trampolína, ohniště a další.

Domácím mazlíčkům vstup povolen, ovšem pouze s očkovacím průkazem, který je nutný předložit při přihlášení se k pobytu. Váš mazlíček musí být striktně na vodítku a to v celém areálu Kempu Sluníčko. Majitel vždy uklízí exkramenty. Agresivním typům s nepřátelskou povahou vůči cizím osobám, či psům, je vstup zakázán.

V blízkém okolí (do 10 min. chůze) jsou tenisové kurty, minigolf, aquapark u Máchova jezera, možnost vodních sportů, rybaření, houbaření, cyklistiky a turistiky.

Parkování na hlídaném centrálním parkovišti v areálu Kemp Sluníčko. Stání automobilů u chatek je zakázáné.

Wi-Fi

Bezdrátový internet v celém areálu zdarma.

Psům vstup povolen

Domácím mazlíčkům vstup povolen. Příplatek 70 Kč za den.

Stravování

Restaurace Kemp Sluníčko nabízí snídaně, či polopenze (pouze červenec a srpen).
PANA6001_rs

Ubytování

v chatovém táboře

Ubytování ve čtyřmístných chatkách s 2 lůžky v přízemí a 2 místy v podkroví. Každá chatka má svou terasu. Lůžkoviny jsou v ceně pobytu. V chatkách je chladnička, větrák, zásuvky a bezdrátový internet Wi-Fi. Parkování na centrálním parkovišti v areálu Kempu Sluníčko.

V hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty s příjezdy v pátek, sobotu a neděli, ale nabízíme i možnost krátkodobých pobytů.

Příjezd a odjezd

Nástup od 14.00 do 20.00, odhlášení se od 8.00 do 10.00.

Wi-Fi

Bezdrátový internet v celém areálu.

Chladnička a větrák

V každé chatce, již započítáno v ceně pobytu.
PANA7885

Apartmán

S vlastní kuchyňkou

Možnost ubytování v malém dvou-lůžkovém apartmánu s vlastní kuchyňkou. Vybavení apartmánu: 2x postele, stoleček, 2x židle, kuchyňská linka s vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí a dřezem s teplou vodou (bez nádobí). Parkování na centrálním parkovišti v areálu Kempu Sluníčko.

V hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty s příjezdy v pátek, sobotu a neděli, ale nabízíme i možnost krátkodobých pobytů.

Příjezd a odjezd

Nástup od 14.00 do 20.00, odhlášení se od 8.00 do 10.00.

Vlastní kuchyňka

Kuchyňský dřez s ledničkou (bez nádobí).

Nově rekonstruované

Nově rekonstruovaný interiér v roce 2022.
PANA8208

Indiánské stany

tee-pee

Novinkou této sezóny jsou tři pravé indiánské stany tee-pee o průměru 4 metrů a výšce 5 metrů, vhodné k ubytování až 4 dospělých osob, či 6 dětí. Připravte si své karimatky a spacáky a staňte se indiány v Kempu Sluníčko. Týpí je postavené na dřevěných podstavcích a zevnitř není nijak vybavené, kromě žárovky a jedné zásuvky na elektřinu. Součástí tee-pee je venkovní přírodně udělané posezení s deštníkem a vyhrazené stání pro jeden automobil. Druhý automobil musí být zaparkován na centrálním parkovišti.

Příjezd a odjezd

Nástup od 14.00 do 20.00, odhlášení se od 8.00 do 10.00.

Privátní místo

Privátní místo na louce s posezením pouze pro Vás, vyhrazené parkoviště přímo před týpí.

S sebouu

S sebou vlastní karimatku a spacák.
PANA7939

Karavany, stany

V areálu Kemp Sluníčko

Nabízíme místa k stání jak pro karavany a obytná auta, tak areál vyhrazený pouze pro stanová místa. Bezdrátový internet Wi-Fi zahrnut v ceně. Za příplatek je možné přiobjednat si zásuvku na elektřinu. Parkování automobilu u stanu, či karavanu, je taktéž možné za příplatek. Areál disponuje výlevkou na odpad a místa pro natočení si čerstvé vody.

Nástup od 14.00 do 20.00, odhlášení se z pobytu od 8.00 do 10.00.
Den příjezdu a délka pobytu pro karavany, obytná auta a stany v hlavní sezóně není nijak omezena.

Stany

Možnost stanování v areálu Kemp Sluníčko s vlastním stanem.

Karavany, obytná auta

Vyhrazená místa stání pro karavany a obytná auta.

Pod širákem

I spaní pod širákem je možné v areálu Kemp Sluníčku.
PANA6178r

Stravování

V areálu Kemp Sluníčko

Restaurace a bar v areálu Kempu Sluníčko nabízí v hlavní sezóně, červenec - srpen, bohaté snídaně formou švédských stolů za cenu 140 Kč za dospělou osobu a 100 Kč za děti od 3 do 11 let včetně, a to každý den od 8:00 - 9:00. Dále od 15:00 otevíráme restauraci a nabízíme možnost využití baru a venkovního posezení včetně rychlého buffetového občerstvení - minutky, bramboráky, topinky, klobása, hranolky, šopský salát, palačinky a další rychlé a chutné pokrmy. Máte-li zájem o využití možnosti polopenze, vaříme jedno hotové jídlo každý den v období hlavních prázdnin. Cena polopenze vychází na 290 Kč pro dospělého a 200 Kč pro děti pod 12 let.

Stravování NENÍ V CENĚ ubytování a musí být objednáno předem, zejména polopenze, při rezervaci ubytování přes www.kempslunicko.cz. Pro nenahlášené nemůžeme stravování zaručit.

Pro školní výlety a skupiny nad 15 osob nabízíme možnost plné penze s pitným režimem za 460 Kč pro dospělého a 320 Kč pro děti pod 12 let. Stravování pro větší skupiny je nutné nahlásit s minimálním týdenním předstihem.

V hlavní budově Kempu Sluníčko se nachází společná kuchyňka přístupná pro ubytované. Kuchyňka má tři kóje s dřezem a sporákem na vaření, společnou mikrovlnku, lednici a varnou konvici. Nádobí v kuchyňce není k dispozici, je třeba si přivést vlastní.

Stánek s potraviny, kávou, a dalším, v hlavní budově Kempu Sluníčko, otevřeno pouze v hlavní sezóně červenec - srpen.

Necelé 3 minuty chůze naleznete restauraci Na Rybníčku vařící českou kuchyni po celý den.

Restaurace a bar v areálu

Otevřeno v hlavní sezóně červenec, srpen. Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Potraviny

Stánek s potraviny, kávou, a dalším, v hlavní budově Kempu Sluníčko, otevřen v hlavní sezóně červenec, srpen.

Kuchyňka

Uvařte si oběd v naší kuchyňce volně přístupné všem ubytovaným v Kempu Sluníčko. V kuchyňce není k dispozici nádobí.
Map-Doksy

Doprava

Do Kempu Sluníčko

Kemp Sluníčko se nachází 10 minut pomalé chůze od zastávky Starých Splavů. Jízda autem z Liberce, či z Ústí nad Labem, trvá přibližně 50 minut, z Prahy 1 hodinu a 5 minut.
Parkování aut je možné přímo ve středisku na jednom z parkovišť v areálu Kempu Sluníčko. Vstupní parkoviště před vjezdem do areálu je monitorované 24 hodin denně bezpečnostním systémem.

Vlakem

Vlakem do stanice Staré Splavy, poté 10 minut pomalé chůze.

Autobusem

Autobusem do stanice Staré Splavy, poté 10 minut pomalé chůze.

Autem

Po silnici č. 38.
fotomap_r

Máchovo Jezero

A okolí

Máchův kraj je vyhledáván pro oddych a rekreaci již několik desetiletí. Hluboké borové lesy jsou přístupné po mnoha turistických cestách. Centrem oblasti je Máchovo jezero (obec Staré Splavy, Doksy), které má k dispozici čtyři pláže a aquapark. Okolí Máchova jezera nabízí řadu možností pro aktivní odpočinek: vodní sporty, turistiku, cykloturistiku, rybolov, tenis atd. Letoviska Staré Splavy a Doksy pořádají diskotéky a zábavy.

Máchův kraj láká k poznávacím výletům do okolí - např. na blízké hrady Bezděz, Sloup, nebo Kokořín, zámky Zákupy, Lemberk, Sychrov a Ploskovice nebo muzea Doksy a Česká Lípa. Český ráj je od Starých Splavů vzdálen 40 km, Hřensko 60 km, Praha 75 km.

Sport

Vodní sporty, turistika, cykloturistika, rybolov, tenis a další.

Památky

Hrady a zámky v blízkosti Máchova Jezera.

Koupání a relaxace

Máchovo Jezero nabízí čtyři pláže a aquapark.
14.8.2023 – 27.8.2023

Levnější a klidnější srpen

Nabízíme zlevněné srpnové pobyty, rezervujte nyní na www.kempslunicko.cz.
Rezervovat
Rezervuj si nyní!

Ubytování

Kemp Sluníčko
Mapa areálu 2023

Veřejná kuchyňka

Uvařte si oběd v naší kuchyňce volně přístupné všem ubytovaným v Kempu Sluníčko. Tři kóje s dřezem a sporákem na vaření, společnou mikrovlnkou, lednicí a varnou konvicí.

Zábava

Stolní tenis, stolní fotbal, hřiště na volejbal a kopanou, dětské hřiště s trampolínou.

Restaurace

Restaurace a bar s Wi-Fi, možnost objednání si polopenzí.

Parkování

Parkování na centrálním parkovišti Kempu Sluníčko, parkování u chatek je zakázáno.

Potraviny

Obchod s potravinami a smíšeným zbožím v centru Staré Splavy, 5 minut pomalé chůze.

Lednička

Lednička v každé chatce, dále veřejná lednička pro stanaře ve společné kuchyňce.

sociální zázemí

Nově rekonstruované (2022) moderní toalety a sprcha - teplá a studená voda

Přímotop

Možno využít přímotopné elektrické panely - za příplatek.

Úschovna kol

Možnost využití kolárny

Ceník k sezóně 2023

Hlavní sezóna - Červenec, Srpen

Kemp Sluníčko zahajuje sezónu 2. června 2023 a ukončuje 3. září 2023!

Rezervace je možné provést pouze přes naše webové stránky. V případě rezervace vícero chatek je třeba rezervovat chatky jednotlivě a to pod stejným jménem. V případě potíží nás neváhejte kontaktovat přes info@kempslunicko.cz.

*Níže uvedené ceny jsou včetně poplatku Městu Doksy

Chatka Sluníčko, apartmán, týpí (bez stravy)

Mimo sezónu

2.6 – 29.6, 28.8 – 2.9

Hlavní sezóna

30.6 – 13.8

Zlevněná hlavní sezóna

14.8 – 27.8

Chatka + dvě osoby + os. vozidlo na 1 noc 1000 Kč 1500 Kč 1250 Kč
Chatka + dvě osoby + os. vozidlo na 2-3 noci 900 Kč 1300 Kč 1100 Kč
Chatka + dvě osoby + os. vozidlo na 4-6 nocí 800 Kč 1100 Kč 950 Kč
Chatka + dvě osoby + os. vozidlo na 7 a více nocí 700 Kč 1000 Kč 850 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou + dvě osoby + os. vozidlo na 1 noc 1400 Kč 1900 Kč 1650 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou + dvě osoby + os. vozidlo na 2-3 noci 1300 Kč 1750 Kč 1500 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou + dvě osoby + os. vozidlo na 4-6 nocí 1200 Kč 1600 Kč 1350 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou + dvě osoby + os. vozidlo na 7 a více nocí 1100 Kč 1450 Kč 1200 Kč
Indiánské týpí + dvě osoby + os. vozidlo na 1 noc 900 Kč 1200 Kč 1050 Kč
Indiánské týpí + dvě osoby + os. vozidlo na 2-3 noci 800 Kč 1100 Kč 950 Kč
Indiánské týpí + dvě osoby + os. vozidlo na 4-6 nocí 700 Kč 1000 Kč 850 Kč
Indiánské týpí + dvě osoby + os. vozidlo na 7 a více nocí 600 Kč 900 Kč 750 Kč
Dospělá osoba v chatce/týpí navíc 100 Kč 140 Kč 120 Kč
Dítě (3-11 let) v chatce/týpí navíc 70 Kč 100 kč 85 kč
Parkování druhého os. vozidla/motocyklu 80 Kč 80 kč 80 Kč
Pes 70 Kč 70 kč 70 kč
Sprcha na žeton (1x denně sprcha na osobu v ceně pobytu) 30 Kč 30 kč 30 kč
Přímotop na noc 130 Kč 130 kč 130 kč

Stan, Karavan, Obytný automobil, Spaní pod širákem (bez stravy)

Mimo sezónu

2.6 – 29.6, 28.8 – 2.9

Hlavní sezóna

30.6 – 13.8

Zlevněná hlavní sezóna

14.8 – 27.8

Stan malý (1-4 osoby do 6m2) 120 Kč 190 Kč 160 Kč
Stan velký (5-8 osob nad 6m2) 220 Kč 290 Kč 260 Kč
Karavan (včetně stání osobního automobilu na parkovišti) 220 Kč 340 Kč 280 Kč
Příplatek za parkování os. vozidla u karavanu 110 Kč 110 kč 110 kč
Obytný automobil 170 Kč 240 Kč 200 Kč
Spaní pod širákem 50 Kč 80 Kč 65 Kč
Dospělá osoba 100 Kč 140 Kč 120 Kč
Dítě (3-11 let) 70 Kč 100 kč 85 Kč
Přípojka el. proudu pro karavany a stany 130 Kč 130 kč 130 Kč
Parkování os. vozidla/motocyklu na parkovišti 80 Kč 80 kč 80 kč
Parkování os. vozidla u stanu 190 Kč 190 kč 190 Kč
Pes  70 Kč 70 kč  70 Kč
Sprcha na žeton (1x denně sprcha na osobu v ceně pobytu) 30 Kč 30 Kč 30 kč

Storno poplatky a podmínky

Při stornu déle jak 30 dnů před příjezdem – poplatek 5% ceny. Při stornu 30 dnů před příjezdem – poplatek 10% ceny. Při stornu 15 dnů před příjezdem – poplatek 50% ceny. Při stornu 1-5 dnů před příjezdem – poplatek 100% ceny. Storno v den příjezdu již není možné. V případě předčasného ukončení pobytu finance nevracíme.

V případě uzavření v důsledku nařízení vlády ČR, plná částka za všechny dny pobytu v době uzavření bude vrácena na účet rezervujícího nejpozději do 14ti dnů ode dne ukončení plánovaného pobytu.

Ceník k sezóně 2023

Hlavní sezóna - Červenec, Srpen

Kemp Sluníčko zahajuje sezónu 2. června 2023 a ukončuje 3. září 2023!

Rezervace je možné provést pouze přes naše webové stránky. V případě rezervace vícero chatek je třeba rezervovat chatky jednotlivě a to pod stejným jménem. V případě potíží nás neváhejte kontaktovat přes info@kempslunicko.cz.

*Níže uvedené ceny jsou včetně poplatku Městu Doksy

Chatka Sluníčko (bez stravy)

Mimo sezónu

2.6 – 29.6, 28.8 – 2.9

Hlavní sezóna

30.6 – 13.8

Zlevněná hlavní sezóna

14.8 – 27.8

Chatka + dvě osoby + os. vozidlo na 1 noc 1000 Kč 1500 Kč 1250 Kč
Chatka + dvě osoby + os. vozidlo na 2-3 noci 900 Kč 1300 Kč 1100 Kč
Chatka + dvě osoby + os. vozidlo na 4-6 nocí 800 Kč 1100 Kč 950 Kč
Chatka + dvě osoby + os. vozidlo na 7 a více nocí 700 Kč 1000 Kč 850 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou + dvě osoby + os. vozidlo na 1 noc 1400 Kč 1900 Kč 1650 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou + dvě osoby + os. vozidlo na 2-3 noci 1300 Kč 1750 Kč 1500 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou + dvě osoby + os. vozidlo na 4-6 nocí 1200 Kč 1600 Kč 1350 Kč
Apartmán s vlastní kuchyňkou + dvě osoby + os. vozidlo na 7 a více nocí 1100 Kč 1450 Kč 1200 Kč
Indiánské týpí + dvě osoby + os. vozidlo na 1 noc 900 Kč 1200 Kč 1050 Kč
Indiánské týpí + dvě osoby + os. vozidlo na 2-3 noci 800 Kč 1100 Kč 950 Kč
Indiánské týpí + dvě osoby + os. vozidlo na 4-6 nocí 700 Kč 1000 Kč 850 Kč
Indiánské týpí + dvě osoby + os. vozidlo na 7 a více nocí 600 Kč 900 Kč 750 Kč
Dospělá osoba v chatce/týpí navíc 100 Kč 140 Kč 120 Kč
Dítě (3-11 let) v chatce/týpí navíc 70 Kč 100 kč 85 kč
Parkování druhého os. vozidla/motocyklu 80 Kč 80 kč 80 Kč
Pes 70 Kč 70 kč 70 kč
Sprcha na žeton (1x denně sprcha na osobu v ceně pobytu) 30 Kč 30 kč 30 kč
Přímotop na noc 130 Kč 130 kč 130 kč

Stan, Karavan, Obytný automobil, Spaní pod širákem (bez stravy)

Mimo sezónu

2.6 – 29.6, 28.8 – 2.9

Hlavní sezóna

30.6 – 13.8

Zlevněná hlavní sezóna

14.8 – 27.8

Stan malý (1-4 osoby do 6m2) 120 Kč 190 Kč 160 Kč
Stan velký (5-8 osob nad 6m2) 220 Kč 290 Kč 260 Kč
Karavan (včetně stání osobního automobilu na parkovišti) 220 Kč 340 Kč 280 Kč
Příplatek za parkování os. vozidla u karavanu 110 Kč 110 kč 110 kč
Obytný automobil 170 Kč 240 Kč 200 Kč
Spaní pod širákem 50 Kč 80 Kč 65 Kč
Dospělá osoba 100 Kč 140 Kč 120 Kč
Dítě (3-11 let) 70 Kč 100 kč 85 Kč
Přípojka el. proudu pro karavany a stany 130 Kč 130 kč 130 Kč
Parkování os. vozidla/motocyklu na parkovišti 80 Kč 80 kč 80 kč
Parkování os. vozidla u stanu 190 Kč 190 kč 190 Kč
Pes  70 Kč 70 kč  70 Kč
Sprcha na žeton (1x denně sprcha na osobu v ceně pobytu) 30 Kč 30 Kč 30 kč

Storno poplatky a podmínky

Při stornu déle jak 30 dnů před příjezdem – poplatek 5% ceny. Při stornu 30 dnů před příjezdem – poplatek 10% ceny. Při stornu 15 dnů před příjezdem – poplatek 50% ceny. Při stornu 1-5 dnů před příjezdem – poplatek 100% ceny. Storno v den příjezdu již není možné. V případě předčasného ukončení pobytu finance nevracíme.

V případě uzavření v důsledku nařízení vlády ČR, plná částka za všechny dny pobytu v době uzavření bude vrácena na účet rezervujícího nejpozději do 14ti dnů ode dne ukončení plánovaného pobytu.

Fotbalové hřiště
Starých Splavů
Fotbalové hřiště hned vedle areálu Kempu Sluníčko. Přijďte si zahrát kopanou, či využít plochu k jiným sportům.
Chatka "Bazén"
pro náročnější
Nově nabízíme ubytování v 2 lůžkové chatce s privátním místem pro stání osobního automobilu a vlastní neoplocenou zahrádkou s venkovním posezením a přípojkou pitné vody.
Rybolov
v Novém Rybníku!
Nový Rýbník, ležící necelý kilometr od známého střediska letní rekreace - Máchovo jezero, a pouhých pár
desítek metrů od kempu Sluníčko, je úžasné místo pro klidnou rybařinu. Doba lovu a ceny povolenek na www.novyrybnik-staresplavy.cz.
Snídaně
Snídaně formou švédských stolů v restauraci Kemp Sluníčko.
Nové a moderní
toalety se sprchami
Nově rekonstruované moderní sociální zázemí se sprchami na čipy.

Recenze na pobyt

Od těch co Sluníčko již navštívili
Vašek Skořepa CŠV

Kemp Sluníčko je slušný kempík. Všichni jsou ochotní, ve všem nám vyšli vstříc. Přesto, že nám pršelo byl ten víkend parádní. Výhodou je, že je že kolem hospody je zastřešený ochoz, kde se dá také posedět, kdo nechce sedět v hospodě. Užili jsme si tu 31.5.- 1.6.2024 super hudební víkend, za mě osobně je tento kemp krásný útulný a všem ho doporučuji navštívit.

Vašek Skořepa CŠV

31.5.- 1.6.2024
Myšák

Ahoj všem ze sluníčka.
Chci poděkovat personálu za super víkend.
Chatičky čisté,toalety a sprchy taktéž.
Rovněž poděkování do restaurace Sluníčko,kde byl perfektní a lidský personál..Jídlo bylo vynikající a hlavně jak od babičky.Kuchar a pan provozní super..všem se nám líbilo, chutnalo a v srpnu se určitě vrátíme..Za nás super kemp..

Myšák

3.-7.června 2024
Bob

Kemp ,,🌞”
Chtěl bych poděkovat za krásný víkend .
Kemp sluníčko mohu jen a jen doporučit.
Byl jsem zde s rodinou a dětmi.
Chatičky útulné.
Záchody a sprchy čisté a voňavé.
Večerní kemp osvětlený ,jako v pohádce.
Dětem se to strašně líbilo.
A v noci klid.🤗
Mimo jiné bych chtěl poděkovat restauraci za skvělé jídlo a super personál.
Rád bych pozdravil a poděkoval Michala,Vojtu,Niky,Martinu, Káju a Pamelu. Jste super team.👍🤘
V létě se za vámi určitě přijedeme podívat.
S pozdravem BOB z Vysočiny

Bob

červen 2024
Jonáš Havránek

Kemp Sluníčko je krásný, čistý a udržovaný kemp s pěknými chatkami, hřištěm na beachvoleyball, dětským hřištěm a čistými toaletami a sprchami. Je tu užasná příroda, skvělá dostupnost i milá a příjemná obsluha. Co jsme jako školní třída obzvlášť ocenili bylo velmi dobré jídlo –⁠ je zde i restaurace. Kemp se nachází blízko Máchova jezera, takže mezi pozitiva řadíme i skvělou polohu. Divíme se vysokému počtu negativních komentářů –⁠ byli jsme zde velmi spokojeni.

Jonáš Havránek

7. 6. –⁠ 9. 6. (2023)
Aneta

Podle recenzi na internetu jsem se po pravde trochu obavala naseho pobytu v kempu slunicko. Ale jiz po prvni prohlidce naseho ubytovani jsem vedela, ze opravdu neni ceho Krasne cista typi, ciste zachody i sprchy, vyborna kuchyne a moc hezky, cisty a udrzovany areal. Pokud bych mela moznost jet znovu, rozhodne bych nevahala. Jako trida nemuzeme byt spokojenejsi. Rozhodne doporucuj

Aneta

7.6.2023 - 9.6.2023
Adéla

Nádherné prostředí pro děti hezké hřiště,Sprchy čisté, Snídaně bohaté pochutnali jsme si.. Obsluha byla příjemná,ale akorát na chatky zlepšila bych to tam 😉

Adéla

4.7. 2022
Kristina

Kemp se nachází ve výborné lokalitě, byli jsme s koly a vyráželi na celodenní výlety. Byli jsme překvapeni vstřícným přístupem všech zaměstnanců, byli moc milý a ochotní nám pomoci, pokud jsme potřebovali něco řešit nebo informaci. Super, evidentně nové sociálky, prostě naprostá spokojenost. V kempu vládne rodinná atmosféra, člověk se tam cítí velice dobře a budeme se tam určitě každý rok rádi vracet a ještě jednou moc děkujeme za úžasný pobyt.

Kristina

10.6.2022 - 12.6.2022
Lucie

Byli sme velmi spokojeni

Lucie

12.8.2021 - 14.8.2021
Michaela

Dobré večeře. Okolí kempu.

Michaela

2.7.2021 - 5.7.2021
Martina

10 bodů z 10, pro rodiče s dětmi, zatím nejlepší kemp, co jsme navštívili, brzy přijedeme znovu 🤗

Martina

18.6.2021 - 22.6.2021
Denisa

Stanovali jsme se v tomto kempu cestou z výletu,moc se nám tam líbylo,krásný kemp v klidném prostředí,super obsluha i vedení kempu a proto jsme se tam druhý den ještě jednou zajeli podívat.Musíme pochválit i super čisté wc a sprchy. Krásný posezení v restauraci a budeme se sem určitě rádi vracet. Daváme plných pět bodu…brzy naschle..Denča a Pavel a Kačenka z Jablonce

Denisa

3.8.2021 - 4.8.2021
Monika

paráda, vše čisté a nezapomenutelná kuchyně, moc jsme si pochutnali 😉 klidné a moc hezké místo. DOPORUČUJEME

Monika

22.4.2013 - 27.4.2013
Ivana

Ubytování velmi dobré, Stravování vynikající a personál ochotný a vstřícný. Případný problém ihned vyřešen ke spokojenosti rekreantů. Velice příjemné prostředí, vyžití jak dětí, tak i dospělých, výlety po okolí- spousta možností. Byla jsem tam již 4x a příští léto jedu znovu.

Ivana

7.8.2014 - 14.8.2014
Adam

Naprostá spokojenost. Vybavení chatiček dostačující, sociální zázemí perfektní – naprostá čisitota, stravování (přijeli jsme vypotit nějaké kila a vezeme si 3 kg navíc) – také perfektní. Ochota personálu – vlídnost, ochota – bez chyby. Vybavení střediska – paráda (max. vyžití). Velice příjmené, klidné a moc hezké místo. Já zde neshledal žádnou chybu. Volnočasové vyžití pro děti 100%.

Adam

12.8.2014 - 19.8.2014
Jan

S ubytováním na poslední chvíli,bylo výtečné a velmi překvapivé, jelikož už jsme ani nedoufali že se ubytujeme..vše čisté ,stravování super. Krásné klidné místo s vlastním bazénem který se dá využít zahájení koliv počasí,příroda super a k Máchovu jezeru příjemnou procházkou do deseti minut co víc si přát.

Jan

24.12.2016 - 27.12.2016
Jan

Ubytování na dobré úrovni, Vynikající stravování, které se vidí málokde. Kemp lze doporučit jako relaxaci po celoročním shonu. Personál kempu vždy vyšel vstříc.  Kemp se krásně hledá, hned po příjezdu do Starých Splavů jsme věděli kam jet. Ideální místo pro turisty, rybáře i pro lenochy co se rádi povalují u vody. Za týden nestihnete všechno v okolí projít. Doporučuji.

Jan

5.8.2017 - 10.8.2017
Veronika

Moc děkujeme za krásně strávených pár dní, v klidném a čistém prostředí. Určitě příští rok navštívíme tento kemp znovu.

Veronika

23.8.2017 - 27.8.2017
Jana

Vše super, děkujeme. Krásné prostředí a super dovolená. Rádi se vracíme do stejného prostředí. V okolí možnost výletů, koupání v Máchově jezeře, Muzeum Čtyřlístku a Zoo v Doksech. Ochotný a příjemný personál, výborné jídlo, chatičky vyhovující, možnost ledničky na pokoji.

Jana

13.8.2019 - 19.8.2019
Marie

Ubytovaní a chatička bylo vyborné…vybavenost chaticky na pozadani vam vyšli ve všem vstric…stravivani uzasne teple vyborne jidlo a ochota personalu na jednicku…proste super dovolena vse nam puvily..cgteli ksme sekyrku byla sekyrka..chtely jsme vydlicky na burty byli vvflucky no proste uzasne…urcite pojedeme znovu…B-)B-)B-)B-)B-)

Marie

23.8.2017 - 30.8.2017
Jan

Do kempu jsem se vrátil opět po třech letech, nezměnilo se nic. Takže stejní lidé, stejné služby a zase spokojenost. Čistota, klid a pohoda.

Jan

9.8.2020 - 16.8.2020

Recenze na pobyt

Od těch co Sluníčko již navštívili

[trustindex no-registration=booking]

[trustindex no-registration=booking]

Kontaktujte nás

    Kemp Sluníčko otevírá od května do září! Rezervace jsou možné pouze přes rezervační systém na našich webových stránkách. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit.

    X